Porady prawne
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Nieruchomości
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl

Szybki kontakt

GetHome.com.pl
ul. Śląska 54/5, 81-310 Gdynia

kom. +48 58 3800880
fax. +48 58 7412946
e-mail: kontakt@gethome.com.pl

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Home Staging - odpowiednie przygotowanie do sprzedaży

Home Staging to odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Czasem lekkie odświeżenie wnętrza, dodanie paru bibelotów poprawia wizerunek nieruchomości. Dzięki temu potencjalny nabywca lepiej ją ocenia i jest skłonny więcej zapłacić.

Oglądając oferty w Internecie, kupujący zwracają uwagę głównie na jakość zdjęć i przejrzysty opis. Gdy wchodzą do mieszkania, liczy się pierwsze wrażenie. Naszym zadaniem jest sprawić, by potencjalny kupiec, oglądając kolejne nieruchomości, wracał pamięcią do wrażenia, jakie zrobiło na nim Państwa mieszkanie.

Podpowiadamy, jak małym nakładem sił i środków przygotować mieszkanie do sprzedaży. Złotą zasadą Home Stagingu jest, by koszt usługi wraz z wykonaniem nie przekraczał 1% wartości nieruchomości. Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio przygotowane do sprzedaży mieszkanie może kosztować przeciętnie 20% więcej niż podobne, oddane do sprzedaży bez odpowiedniego przygotowania.

Uwieńczeniem całości są zdjęcia wykonane przez profesjonalistę. Współpracujemy tylko z zawodowymi fotografami, którzy przygotowują komplet potrzebnych zdjęć do prezentacji.

Więcej o Home Stagingu.