Porady prawne
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Nieruchomości
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl

Szybki kontakt

GetHome.com.pl
ul. Śląska 54/5, 81-310 Gdynia

kom. +48 58 3800880
fax. +48 58 7412946
e-mail: kontakt@gethome.com.pl

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Mediacja ceny i prezentacja nieruchomości.

Mediacja to sztuka. Nierzadko to właśnie mediowanie ceny jest najtrudniejszym punktem sprzedaży dla zbywcy nieruchomości. Duża chęć pozbycia się nieruchomości popycha właściciela do popełniania błędów, jak choćby zbyt szybkiego odsłonięcia słabych punktów. Skutkuje to osiągnięciem niezadowalającej ceny ostatecznej.

Doradcy firmy GetHome negocjują w Państwa imieniu. Jesteśmy do tego praktycznie przygotowani. Wiemy, na co zwracać uwagę i na co zwraca uwagę klient. Mowa ciała, ton głosu i inne subtelne szczegóły pozwalają nam odpowiednio ocenić sprzedającego i w ten sposób określić cenę, jaką będzie skłonny zapłacić.

Nie mniej ważna jest prezentacja oferty. Czy wiecie Państwo jakie ciasto powinniście piec w piekarniku podczas prezentacji swojej nieruchomości? My wiemy!

Prezentacja jest często niedoceniana przez sprzedających. Udowodniono jednak, że to właśnie pierwsze wrażenie definiuje stosunek kupującego do oferty. Z naszą pomocą nie popełnią Państwo błędów, które najczęściej popełniają sprzedający.