Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-10-16
USD 3,8934 -0,05%
EUR 4,2970 +0,05%
CHF 3,9041 +0,11%
GBP 4,9610 +0,67%
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-10-16 18:50)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Szybki kontakt

GetHome.com.pl
ul. Śląska 54/5, 81-310 Gdynia

kom. +48 58 3800880
fax. +48 58 7412946
e-mail: kontakt@gethome.com.pl

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Sprawdź swój kredyt- to odpowiednik usługi home stangingu w kredytach.

Prawo polskie nie wymaga od doradcy finansowego licencji ani certyfikatów, które poświadczałyby o jego przygotowaniu do wykonywania tego zawodu. Z reguły są to więc ludzie słabo przygotowani merytorycznie do pracy. Natomiast firmy doradztwa finansowego często powiązane są kapitałowo z instytucjami finansowymi przez co tracą swą niezależność i obiektywizm, a także wiarygodność. Zależność doradców od banków ma wpływ na przygotowywane przez nich oferty.

Jeśli zrezygnujemy z usług niewiarygodnego doradcy, możemy sami zebrać oferty interesujących nas usług bankowych. Taka taktyka również nie jest pozbawiona wad. W banku wprawdzie otrzymamy rzetelną ofertę, jednak okraszoną bonusami, które mają nas zachęcić do skorzystania z usług banku, jednocześnie odwrócić naszą uwagę od zawiłości umów, warunków, wyjątków, gwiazdek i drobnych druczków. Nie sposób także odwiedzić wszystkie banki i porównać wszystkie oferty. 

Doradztwo finansowe powinno opierać się na niezależnej weryfikacji ofert rynku finansowego i wyborze najkorzystniejszej propozycji, odpowiadającej potrzebom Klienta. GetHome gwarantuje sprawdzenie dostępnych ofert kredytów i przedstawienie Klientowi najlepszych opcji. Nasz wybór jest zawsze udokumentowany konkretnym zestawieniem ofert z uwypukleniem ich mocnych i słabych stron. Usługa oferowana przez GetHome jest inna niż standardowo występujące na rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy niezależni od instytucji finansowych, a nasz wybór najlepszej oferty jest obiektywny i dyktowany dbałością o interesy naszego Klienta.

Co wchodzi w zakres usługi:

  • Sprawdzenie ofert kredytu hipotecznego – wybór tej najkorzystniejszej z punktu widzenia potrzeb danego Klienta, z uwzględnieniem wszystkich kosztów, włącznie z kosztami prowadzenia rachunku bankowego.
  • Przygotowanie przejrzystego zestawienia ofert bankowych, pokazującego dlaczego dana oferta jest korzystna, a dlaczego inna nie spełnia oczekiwań klienta.
  • Wyjaśnienie wszystkich pojęć dotyczących kredytu.
  • Możliwość uzyskania promesy bankowej.
  • Wyjaśnienie zapisów umowy kredytowej.
  • Weryfikacja umowy kredytowej przez prawnika.
  • Sprawdzenie czy kredyt, który Państwo już posiadają, można zamienić na tańszy.
  • Wyjaśnienie wszystkich etapów kredytowania oraz pomoc przy każdym z nich.
  • Sprawdzenie zasugerowanych przez Klienta ofert.

Mogą Państwo sprawdzić doradcę finansowego, z którym są Państwo w trakcie rozmów oraz jego wiedzę. Mogą Państwo zweryfikować swój kredyt czy umowę pod kątem gwarancji niezależności naszych ekspertów od jakichkolwiek instytucji finansowych.