Porady prawne
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Nieruchomości
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl

Szybki kontakt

GetHome.com.pl
ul. Śląska 54/5, 81-310 Gdynia

kom. +48 58 3800880
fax. +48 58 7412946
e-mail: kontakt@gethome.com.pl

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Dla kupującego

Zakup mieszkania to bardzo ważny krok. Według statystyk przeciętny Polak kupuje mieszkanie raz w życiu. Decyzja o zakupie jest więc decyzją na całe życie. Kredyt, który jest podstawowym źródłem finansowania tego przedsięwzięcia, trwa około 30 lat. Często cała rodzina pomaga w zakupie i wyposażeniu wymarzonego mieszkania. Towarzyszy temu duży stres i niepewność.

Z pomocą GetHome zakup mieszkania i przejście przez szereg skomplikowanych kwestii prawnych i finansowych jest łatwiejszy.

Opracujemy certyfikat prawny, w którym znajdzie się dokładny opis wybranej przez Państwa nieruchomości. Nasz doradca bezpłatnie wyjaśni, czym różni się zaliczka od zadatku, umowa przedwstępna od aktu końcowego. Rozjaśni wiele innych niuansów prawnych. Na Państwa życzenie wykwalifikowany inżynier budownictwa oceni stan techniczny mieszkania lub budynku.

Jeżeli wyrażą Państwo chęć, weźmiemy udział w negocjacjach cenowych ze sprzedającym nieruchomość lub przekażemy wiedzę niezbędną do takich rozmów. Po przeanalizowaniu wszystkich faktów nasz doradca finansowy przedstawi Państwu najkorzystniejszą formę finansowania. Zdarza się, że zakup za gotówkę nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dlatego warto wziąć pod uwagę zarówno dostępne opcje, jak i Państwa możliwości.

W celu zapoznania się ze szczegółowymi zagadnieniami zapraszamy do odpowiednich zakładek. Jeśli natomiast mają Państwo pytania, zapraszamy do działu Kontakt.